Team

ZAAKVOERDERS

Philippe Tanghe

 

Oprichter van boekhoudkantoor Acfibota bvba. Philippe was voordien werkzaam bij één van de grootste accountantskantoren van België als boekhouder-fiscalist.

 

In 1998 besloot hij zijn eigen weg in te slaan en een eigen boekhoudkantoor op te richten. Hij is graduaat boekhouden-fiscalist en kan terugblikken op 25 jaar ervaring.

 

Patrick Tanghe

 

Mede-oprichter van boekhoudkantoor Acfibota bvba. Patrick was voordien eveneens actief bij één van de grootste accountantskantoren van België als boekhouder-fiscalist.

 

In 1998 besloot hij samen met zijn broer een eigen boekhoudkantoor op te richten. Hij is graduaat boekhouden-fiscalist en kan terugblikken op 24 jaar ervaring.

 

MEDEWERKERS

  • Gwenn Dewilde

gwenn.dewilde@acfibota.be

  • Sharon Dufour

sharon.dufour@acfibota.be

  • Vanessa Declerck

vanessa.declerck@acfibota.be

  • Stefanie Lammens

stefanie.lammens@acfibota.be

  • Stefanie Van den Kerchove

stefanie.vandenkerchove@acfibota.be

  • Vanessa Trio

vanessa.trio@acfibota.be

  • Justine Deceuninck

justine.deceuninck@acfibota.be

  • Mathias Verhaeghe

mathias.verhaeghe@acfibota.be

  • Brent Tanghe

brent.tanghe@acfibota.be

 

Oostendesteenweg 185 B 0002

8480 Eernegem

 

Telefoon : 059/29.99.69

philippe.tanghe@acfibota.be

patrick.tanghe@acfibota.be

Acfibota BVBA Copyright @ All Rights Reserved